Натисніть, щоб запустити зум
Завантажити...
Ми не знайшли жодних результатів
Відкрита карта
Погляд Дорога карта Сателит Гібридний Земля Місце розташування Повний екран попередня Наступна
Прогресивні пошуки
Прогресивні пошуки

$ 0 Для $ 200,000

Більше варіантів пошуку
Ми знайшли 0 Результати
Ваші результати пошуку

Агентство нерухомості

  Якщо вам потрібно продати, купити або зняти нерухомість і ви хочете зробити це максимально безпечно, швидко і вигідно для своєї кишені, скористайтесь професійною допомогою , зверніться в наше Агентство Нерухомості «Престижний дім», яке надасть вам кваліфіковані посередницькі послуги.

 Ми займаємось пошуком для купівлі-продажу житлової та комерційної нерухомості по Чернівцям – квартир, будинків, земельних ділянок, а також пошуком/здачею об’єктів в оренду,  ведемо юридичний супровід всіх угод. Наше агенство супроводжує угоду від початкової стадії до фіналу.

 Звертаючись за допомогою ріелтора в наше агентство нерухомості, продавець чи покупець житла отримує кваліфіковану підтримку фахівців в галузі житлового права і знаходить повну впевненість і спокій щодо чистоти угоди.

 Ми зможемо більш точно визначити і оцінити реальну вартість вашого об’єкта нерухомості і реалізувати його в найкоротші терміни. Ми дбаємо про збереження нашої репутації, тому укладаємо договір, де чітко прописані обов’язки та відповідальність сторін.

 Наше Агенство Нерухомості «Престижний дім» ще функціонує з 2010 року і за цей час у нас вже створена велика спеціалізована база даних по оренді та продажу нерухомості, ми знаємо про всі актуальні на ринку об’єкти, наші фахівці постійно оновлюють дані. Наша компанія розвивається, набуває досвіду, приростає професійними співробітниками і новими вдячними клієнтами.

 Ріелтори агентства нерухомості «Престижний дім» в Чернівцях швидко і безпечно підберуть для вас об’єкти нерухомості, що відповідають вашим вимогам, знайдуть покупців чи орендарів на вашу нерухомість та нададуть повний юридичний супровід угоди.

 Наші етапи роботи заключаються при купівлі-продажу майна в :

  • Збір інформації по об’єкту з нерухомості – контакти, місцезнаходження об’єкта, опис, бажана вартість.
  • Підбір об’єкта під кожного клієнта індивідуально;
  • Розміщення реклами про об’єкт на всіх можливих ресурсах;
  • Переговори з потенційними клієнтами;
  • Підготовка самих вже документів і укладання договору купівлі-продажу нерухомості.

  Якщо ви хочете зняти квартиру в оренду, то наше Агенство Нерухомості «Престижний дім» допоможе і в цьому питанні. Вам допоможуть орендувати житло в будь-якому районі міста, на будь-який термін, за будь-яку ціну. У нас – перевірена база надійних орендодавців.

  Головний принцип Агентства Нерухомості «Престижний дім»- “З нами надійно, спокійно, оперативно і  безпечно!”. Тому що жодна угода не варта нашої репутації.

 Звернення в агентство нерухомості «Престижний дім»– дійсно вигідний та швидкий спосіб вирішення житлового питання. 

Works with AZEXO page builder

Порівняння списків