Натисніть, щоб запустити зум
Завантажити...
Ми не знайшли жодних результатів
Відкрита карта
Погляд Дорога карта Сателит Гібридний Земля Місце розташування Повний екран попередня Наступна
Прогресивні пошуки
Ваші результати пошуку

Архітектура

Архітектурні послуги та дизайн

Дизайн будинків та приміщеньце мистецтво та наука облаштування свого житла.

В сучасному світі зараз дуже стрімкий ритм життя, кожен власник свого житла хоче мати своє затишне місце , де можна буде відпочити і набратися нових сил.  Саме таким місцем має стати ваш будиночок з індивідуальним дизайном, куди хотілось би завжди повертатися. Звичайно, що майже кожен може спорудити і спроектувати ,те що би хотів, але краще це діло довірити професіоналам, щоб отримати відмінний результат і щоб потім не прийшлось переробляти. Якщо ви замовите у нас дизайн будинку чи приміщення , ви будете впевнені в успішному результаті. Якість дизайну інтер’єру визначає якість життя.

Ми пропонуємо Вашій увазі оригінальні і сучасні ідеї дизайну квартир, дизайну приміщень і котеджів, таунхаусів та інших багатоповерхових споруд. У відповідь на ваші побажання ми створимо дизайн проект інтер’єру і втілимо в життя ваші фантазії. 

Дизайнери виконують внутрішню і зовнішню обробку будинків і помешкань.

Наша компанія займається створення індивідуальних дизайнів та проектування.

Компанія здійснює проектування будинків, виконує будівельні та оздоблювальні роботи, декорування.

Ми цінуємо час та побажання наших клієнтів, використовуючи великий досвід та вміння виконуємо роботу у встановлений термін відповідно до вимог.

Ми займаємося індивідуальним проектуванням приватних та багатоповерхових будівель та споруд , приміщень житлових та нежитлових.

Архітектурне проектування виконуємо проектно – кошторисну документацію у відповідності з технічними вимогами і діючими будівельними нормами. Готовий проект будівлі надається у вигляді креслень і візуалізаційних моделей. Процес архітектурного проектування будівель це декілька етапів:

 – Ескіз – розробка концептуального рішення, на основі побажань Замовника . Готовий ескізний проект – це перший комплект документів, необхідний для погодження та отримання вихідних дозволів від місцевого управління архітектури та містобудування.

– Проект – розробка робочого проекту із усіма необхідними розділами, які об’єднують увесь комплекс робіт по об’єкту. 

– Погодження проекту- виконуєм усі всі необхідні етапи роботи по архітектурному проектуванню будівель та споруд усіх видів та призначень.

Ми надаємо архітектурні послуги від проектів будівництва приватного будинку до проектів багатоповерхових споруд.

Архітектура – це наука та мистецтво будувати, проектувати будівлі та споруди.

Проектування багатоквартирних житлових будинків:

Сьогодні проектування багатоповерхового будинку передбачає створення проекту багатофункціонального житлового комплексу. Якщо взяти інші види будівництва (приватні житлові будинки, малоповерхові будинки на пару сімей), цей тип відрізняється особливою складністю , а також вимагає особливих навичок команди. 

Коли проектується житловий комплекс та малоповерхові жилі будинки досвідчені спеціалісти підходять до планування квартир. Ми використовуємо сучасні технології та інноваційні конструкторські рішення, реалізуючи найсміливіші побажання клієнтів.

В залежності від планованої поверховості будівлі і цілей замовників, проектування багатоквартирного житлового будинку може бути і комерційним підрядним проектом, і розширеним варіантом індивідуального проектування за запитом кількох співвласників. 

Проектування малоповерхових багатоквартирних житлових будинків-зараз дуже популярно стало придбання заміської ділянки кількома власниками та оформлення її у колективну власність. Такий підхід дає можливість спроектувати та побудувати на ділянці зблокований або багатосекційний житловий будинок з виділенням кожному власнику своєї ділянки землі. 

Спільне проектування та будівництво дуплексів і таунхаусів дає можливість істотно знизити витрати на зведення будинку та купівлю земельної ділянки в порівнянні з будівництвом індивідуальних котеджів.

Під кожен проект треба розробляти різні рішення з плануванням , зведенням фасаду та оформленням інтер’єру.

Наша компанія займається проектуванням багатоповерхових багатоквартирних будинків, а ще крім розробки проектів житлових площ також займаємося проектуванням та будівництвом адміністративної частини будівлі, підземної або наземної автостоянки, ландшафтним дизайном, доріжками.

 

Ландшафтне проектування це комплекс робіт, спрямованих на те щоб зробити ваш двір доглянутим і комфортним. Це розробка та впровадження заходів щодо перетворення та оформлення земельної ділянки. Ландшафтний проект ділянки – малі архітектурні форми, план озеленення, покриття доріжок.

Ландшафтний дизайн є частиною ландшафтної архітектури, яка включає в себе більш широке поняття з благоустрою території – від правильного розташування та проектування будівель, тротуарних доріжок, дитячих майданчиків, автомобільних доріг, до озеленення території, створення малих архітектурних форм та правильного їх розташування, створення клумб, розаріїв, композицій з каменю.

Завданням ландшафтного проектування є створення комфортної зони проживання, максимально відповідає смакам і способу життя господарів.

Без доріжок, садових фігур, тротуарної плитки, не можна уявити собі гарний ландшафтний дизайн. Тому з наших сипучих матеріалів – гравій, щебінь , пісок та відсів щебеневий ви зможете використати для створення та облаштуванням садових та паркових доріжок , малих архітектурних форм, тротуарної плитки.

Works with AZEXO page builder

Порівняння списків