Натисніть, щоб запустити зум
Завантажити...
Ми не знайшли жодних результатів
Відкрита карта
Погляд Дорога карта Сателит Гібридний Земля Місце розташування Повний екран попередня Наступна
Прогресивні пошуки
Ваші результати пошуку

Металопластикові вікна

Виготовлення вікон європейської якості та еко-безпеки, від сертифікованого виробника. Металопластикові та алюмінієві енергозберігаючі профілі, роздвижні системи, склопакети з газовим наповненням. Індивідуальне виробництво будь-яких Ваших архітектурних та дизайнерських рішень. Скління об’єктів будь-якого об’єму та складності. Встановлення продукції в квартири, будинки та коттеджі, панорамне скління торгових та офісних центрів, розважальних закладів, багатоквартирних об’єктів. Професійна якість за розумну ціну. Ми чекаємо саме на Вас!

Якість у суворій відповідності європейським стандартам безпеки, українському ГОСТ і стандартам якості. МИ НЕ ЗАМІНЮЄМО матеріали дешевими аналогами, не порушуємо стандарти та технологію виробництва, заради зменшення ціни та збільшення прибутку!

Послуги компанії:

  • безкоштовна консультація, замір та прорахунок;
  • детальне проектування замовлення за необхідними розмірами та дизайнерськими вимогами;
  • виробництво та встановлення будь-яких віконних, дверних і роздвижних систем всеможливої текстури, конструкції та дизайну;
  • встановлення арочного та панорамного скла з алюмінієвим та металопластиковим профілем;
  • скління багатоквартирних будинків, коттеджів, розважальних закладів;
  • встановлення вікон на балкон, лоджію, терасу, веранду, теплицю, та інш.;
  • роздвижні двері, вікна, панорамні та вітражні вікна в магазин, МАФ чи бутік;
  • професійне встановлення продукції, доставка в будь-яку точку України

 

Ми є прямими постачальниками усієї продукції
заводу виробника, тому працюємо без посередників та надаємо покупцям оптимальні ціни та максимальні знижки до -30%, в залежності від об’єму замовлення, віддаленості регіону від м. Чернівці та особливостей встановлення.

Ми цінуємо свою репутацію кращого дилера металопластикових вікон та дверей в місті Вінниця, тому для нас так важливо залишити кожного покупця задоволеним нашою роботою. Ми надаємо продукцію самої кращої якості, використовуючи профілі VEKA та ViknaLand, при цьому намагаємось зробити Вашу покупку як можна менш затратною.

СИСТЕМИ ВІКОННИХ ПРОФІЛІВ Кращих виробників

ми поставляємо готові металопластикові і алюмінієві вікна одразу з заводу виробника, згідно з розмірами віконного отвору і Вашими приорітетами у виборі типу, структури, кольору і дизайну профіля, а також кількості скла. Також, в додачу Ви можете замовити встановлення фурнітури, підвіконня, москітної сітки, а також протизламної системи. Зателефонуйте за нашим номером телефону, і кваліфікований спеціаліст відповість на всі Ваші питання.
Works with AZEXO page builder

Порівняння списків