Натисніть, щоб запустити зум
Завантажити...
Ми не знайшли жодних результатів
Відкрита карта
Погляд Дорога карта Сателит Гібридний Земля Місце розташування Повний екран попередня Наступна
Прогресивні пошуки
Ваші результати пошуку

Сипучі матеріали

СИПУЧІ МАТЕРІАЛИ

Сучасний будівельний ринок представлений широким вибором сипучих матеріалів, таких як пісок, щебінь, гравій, відсів та інші. Ми є постачальниками такого матеріалу з найбільшого в нашій Чернівецькій області базі

Ви можете придбати їх у нас за дуже приємними цінами, а також замовити доставку на ваш об’єкт будівництва.

Ми пропонуємо великий асортимент якісного товару по ціні виробника, який відповідає всі стандартам.

  • Гравій рядовий
  • Гравій (ФР, 5-20мм)
  • Щебень (ФР, 5-20мм)
  • Відсів щебеневий
  • Пісок збагачений
  • Пісок будівельний

Пісок

Без піску не проходить жодне будівництво, найбільш поширеним є кар’єрний пісок. Заливка фундаменту, зведення стін, оштукатурювання – робочий розчин включає його в якості основного компонента. Також його застосовують при укладці тротуарної плитки, асфальту. Ми постачаємо пісок збагаченний (середнього модуля крупності) та будівельний (неорганічний сипучий матеріал з крупністю зерен до 5мм), який широко використовується, як дрібний заповнювач для бетонів та розчинів. З цього матеріалу не обійдеться і виготовлення малих архітектурних форм, дизайн та облаштування садових і паркових доріжок.

 

Гравій та Щебінь митий фракції 5÷20 . 

Щебінь та гравій часто використовуються в процесі будівництва, вони дуже схожі між собою, але мають таки відмінності. Це є сипучі матеріали , що являють собою зерна різних розмірів. Одна спільна властивість- природне походження, але щебінь отримують завдяки дробленню лише гірської породи, а ось гравій може бути річковим або морським. Різниця також між щебенем та гравієм те , що перший матеріал є більш шорстким , а  другий-має гладеньку поверхню. 

Сьогодні ці матеріали є дуже популярними в будівництві , гравій більше призначений для декору (для малих архітектурних форм, формування садових та паркових доріжок, дизайн садових та паркових ділянок, акваріумів, проведення дренажу) , а ось щебінь – для будівництва (він призначений як крупний заповнювач для бетонів, для ремонту та облаштування доріг, малих архітектурних форм, дизайн та облаштування садових та паркових ділянок)

 

Відсів щебеневий фракції 3÷10

Відсів- це результат переробки різних гірських порід для виробництва щебеню. Він утворюється після просіювання залишків подрібнення матеріалів та поділу їх на фракції. Відсів купити вигідніше, ніж пісок, бо його вартість знижує загальні витрати на будівництві. Його використовують як основу для доріг , так і для ландшафтного дизайну -укладання садових та паркових доріжок, для влаштування клумб та квітників, для виготовлення малих архітектурних форм. 

Відсів щебеневий фракції 3÷10- використовується як основа для настилання тротуарної плитки, виготовлення малих архітектурних форм, дизайн та облаштування садових та паркових доріжок.

Works with AZEXO page builder

Порівняння списків