Натисніть, щоб запустити зум
Завантажити...
Ми не знайшли жодних результатів
Відкрита карта
Погляд Дорога карта Сателит Гібридний Земля Місце розташування Повний екран попередня Наступна
Прогресивні пошуки
Прогресивні пошуки

$ 0 Для $ 200,000

Більше варіантів пошуку
Ми знайшли 0 Результати
Ваші результати пошуку

Цегельний завод

Робота по зведенню різного роду будівель, різних конструкцій і споруд передбачають застосування широкого спектру будівельної продукції, до них може входити стіновий та кладочний матеріал, тобто цегла або керамоблок, ми якраз є дистриб’юторами такого матеріалу.

Керамоблок призначений для кладки стін, перекриттів та огороджень та цей матеріал використовують для будівництва мало- і багатоповерхівок. Він є значно легшим , що пришвидшує процес будівництва та зменшує витрати. Керамічні блоки дуже міцні, а використання сучасних технологій зробило можливим поєднати це із низькою теплопровідністю матеріалу. 

Керамоблок — екологічно чистий матеріал, який створює гарний мікроклімат в приміщенні. 

Кераміка – є найпопулярнішим в будівельним матеріалом в нашій країні.

У нас найнижча ціна – гарантія ціни від виробника, а також ми запрошуємо до співпраці усіх бажаючих .

Своєчасна доставка на об’єкт будівництва в зазначені сроки. У нас  прямі поставки цегли безпосередньо від заводу-виробника на ваш будівельний об’єкт в найкоротші терміни завдяки власному відділу логістики.

Якість продукції строго контролюється і забезпечується застосуванням натуральної сировини. Ми надаємо усі необхідні документи та співпрацюємо з великими забудовниками.

Ми виготовляємо екологічно чисту керамічну цеглу з високими характеристиками та без додавання різних домішок, завдяки високоякісній сировині та особливій технології випалювання. Наша керамічна цегла володіє міцністю, довговічністю, простотою кладки, високими експлуатаційними якостями, не боїться температурних коливань, не горить, забезпечує хорошу звукоізоляцію, що неодноразово оцінили наші клієнти.

НАЙНИЖЧА ЦІНА

Ми гарантуємо ціну від виробника, а також запрошуємо усіх бажаючих до взаємовигідної співпраці.

ДОСТАВКА НА ОБ’ЄКТ

Ми здійснюємо прямі поставки цегли безпосередньо від заводу-виробника на ваш будівельний об’єкт в найкоротші терміни завдяки власному відділу логістики.

СЕРТИФІКОВАНА ПРОДУКЦІЯ

Наша продукція відповідає усім стандартам якості. Ми надаємо усі необхідні документи. Співпрацюємо з великими забудовниками.

 

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці нових партнерів.
Works with AZEXO page builder

Порівняння списків