Натисніть, щоб запустити зум
Завантажити...
Ми не знайшли жодних результатів
Відкрита карта
Погляд Дорога карта Сателит Гібридний Земля Місце розташування Повний екран попередня Наступна
Прогресивні пошуки
Прогресивні пошуки

$ 0 Для $ 200,000

Більше варіантів пошуку
Ми знайшли 0 Результати
Ваші результати пошуку

Будівельні матеріали

Наразі основними сипучими будівельними матеріалами, які ми постачаємо, є пісок, щебінь, гравій та відсів з найбільшого в області кар’єру, з якого потрапляють на більшість будівельних майданчиків міста Чернівці та Чернівецької області.

Також зараз на стадіях відкриття є бетонний та цегельний завод. Також співпрацюємо з усіма місцевими заводами у цій галузі. Попередньо можна домовлятися про постачання на цікавих для Вас умовах.

 

Також постачаємо металопрокат від виробника та металопластикові вікна (як стандартних розмірів так і індивідуальні замовлення)

Розрахунок можливий як готівкою, так і бартером. Тобто можна розрахуватися як побудованим, так і тим що ще в процесі будівництва житлом, комерцією. Можливе розтермінування.

Також продаємо та скуповуємо одиничні партії продукції. Наприклад, у когось є лишній залишковий матеріал, який готові продати дешевше, ми його самі  купуємо та продаємо за нижчими від ринкових цін.
В залежності від об’ємів, способів доставки та розрахунку ціна може змінюватися.
Ви робите заявку на необхідний матеріал, його кількість та спосіб розрахунку а ми в свою чергу пропонуємо найкращу пропозицію

Works with AZEXO page builder

Порівняння списків